Замовник проєкту

Київська фортеця — історико-архітектурна пам’ятка. Комплекс фортечних споруд XVIII—XIX століття, розміщений на пагорбах високого правого берега Дніпра, обмежених з півночі Кловським яром, з півдня і заходу — схилами долини р. Либідь. Складається з кількох земляних укріплень (цитаделі, Звіринецького, Васильківського, Госпітального, Лисогірського) і низки споруд, що призначалися для військових казарм, виробництва та зберігання зброї, амуніції тощо. Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» розташований на території Головного військового клінічного шпиталю міста Києва.

Посилання на статтю

Завдання проєкту

Завдання даного проєкту — виконати 3Д тур по капоніру Київської фортеці, для того щоб кожний охочий, зміг віртуально прогулятися по пам’ятці української архітектури, а також отримати більш детальну інформацію у віртуальному 3д турі, а саме:

  • отримати більш детальну історичну інформацію про об’єкт за допомогою інтерактивних міток;
  • переглянути 3д тур за допомогою віртуальної реальності (необхідно мати окуляри Oculus Quest 2;
  • переглянути масштаб даного об’єкту за допомогою 3Д моделі залу Київської фортеці.

Віртуальний 3D турпо Київській фортеці

Замовити подібний

Зателефонуйте
+38 (098) 305 07 07
або

Процес зйомок віртуального 3Д туру

Застосовані технології

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти