Ми надійний, висококваліфікований та творчий партнер для компаній та брендів. Розширюємо віртуальний простір для вашого бізнесу

Детальніше ПРО AERO3D

AERO3D — це українська компанія висококваліфікованих спеціалістів, лідер ринку в сферах послуг:

  • фотограметрія (3д оцифрування),
  • віртуальний 3D тур,
  • 3D сканування, лазерне сканування
  • створення цифрових 3D моделей (3Д моделювання).

В нас ви отримаєте комплексні візуальні рішення для розвитку вашого продукту, сервісу та бізнесу.

Наша місія полягає у забезпеченні збереження культурної спадщини України та інших країн для нащадків, збільшенні інтересу до культури, зробивши її доступною для кожного, допомозі людям з обмеженими можливостями побачити реальний світ за допомогою новітніх цифрових технологій, допомозі клієнтам у виборі ресторанів, готелів, магазинів та інших закладів за допомогою 3D турів.

Результати роботи

Невпинно працюємо

На сьогодні нашою командою реалізовано велику кількість проєктів для різноманітних організацій, як для приватних відприємств, так і для державних установ.

>257
Відскановано об’єктів
>65
Виконаних проєктів

З кожним днем наша команда розвивається і вдосконалюється. Ми випробовуємо нові технології та високотехнолічне обладнання, щоб зробити наші послуги ще якіснішими та ефективнішими для вас.

7 +
Років досвіду
156 000 м²
Відзнято 3D турів

За допомогою новітніх технологій 3D сканування нами було оцифровано більше сотні об'єктів, від замків архітектурних об'єктів до дрібних музейних експонатів.

2500 га
Відскановано території

Підкорені вершини

Ми беремо участь на виставках, технічних ярмарках у різноманітних конкурсах та прагнемо ставати кращими.

Ми у ЗМІ

За час існування нашої компанії про нас встигли написати та зняти сюжети вітчизняні засоби масової інформації.

Телефонуйте і ми реалізуємо вашу ідею
+38 (098) 305 07 07
або
Застосовуємо передові 3D технології
3D оцифрування (лазерне сканування та фотограмметрія), 3D моделювання, 3D візуалізація, тури Matterport та Google Street View, Unreal Engine, 3D друк.

Ми знаємо все про якісну роботу: фотограметрія, лазерне сканування, 3д моделювання

Наша команда готова реалізувати ваш проєкт за допомогою новітніх цифрових технологій. Працюючи з нами, ви гарантовано отримаєте максимально якісний результат в зазначений термін.

Кваліфікована команда
Індивідуальні рішення
Сучасне обладнання
Ідеальний проект

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти