Замовник проекту

Одеський національний художній музей — державний художній музей, розташований у центрі Одеси, у будівлі садиби родини Наришкіних, пам’ятнику архітектури початку XIX століття.

Колекція Одеського художнього музею, одного з найбільших музеїв України, відображає основні віхи в історії вітчизняного мистецтва. Зібрання музею налічує понад 10 тисяч творів мистецтва різних епох і художніх шкіл — від іконопису XVI століття до робіт сучасних українських художників.

З 14 жовтня 2021 має статус національного.

Завдання проєкту

Виконати 3Д оцифрування та 3Д друк 5-ти музейних експонатів для забезпечення можливості людям із вадами зору відчути габарити роздрукованих експонатів, їхні форми.

Шляхи виконання завдання

Поспілкувавшись із замовником, ми вирішили застосовувати технологію фотограмметрії, яка дає можливість отримати високу деталізацію та автентичний вигляд музейних експонатів. Після 3Д оцифрування за допомогою 3Д моделювання, ми виконали оптимізацію відсканованих 3Д моделей перед початком 3Д друку. Далі роздрукували експонати та відправили їх замовнику.

Застосовані технології

Результати виконаних робіт з 3D друку

Результати виконаних робіт з 3D оцифрування

Проведення виставки оцифрованих і роздрукованих експонатів

ЯК В ОДЕСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ ВПРОВАДЖУЮТЬ ІНКЛЮЗИВНІСТЬ

Стаття 1
Стаття 2

Посилання на статтю

Фото роздрукованих експонатів з проведеної виставки

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти